تبلیغات
ماهنامه اندام زیبا - کپسول چربی سوزلیپو6
تبلیغات
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
 

برای درج تبلیغات با ایمیل زیر تماس بگیرید

hosein_varse@yahoo.com

 


کپسول چربی سوزلیپو6


مصرف مکمل لیپو به صورت دوکپسول توصیه شده است یا به عبارتی باید این دو کپسول همزمان با هم مصرف شود.
مکمل های موجود در دوکپسول به این ترتیب گنجانده شده است:
هیدرو کلراید 20(سنیفرین) میلی گرم
سنتتیک20 میلی گرم هیدروکلراید(یوحیمب)3میلی گرم
کافئین 200میلی گرم بیوپرین 5میلی گرم
برای پر کردن جای خالی افدرین در این ترکیب از چندین فرمول متفاوت استفاده شده است. هیچ تر کیبی جای افدرین جایگزین نشده ولی توانسته اند تاحدودی محصول قابل قبولی ارائه دهند که چربی سوزی در بدن را افزایش دهد.مقدار کافئین موجود در این مکمل باعث بالا رفتن سطح انر ژی در بدن شده وهم به افزایش سطح هوشیاری در بدن کمک میکند. نکته قابل اهمییت در این مکمل این است که موجب دفع آب زائد بدن میشودوبه اصطلاح بدن را آب زدایی میکند.


این مکمل ها به صورت کپسول های ژله ای تولید میشود ودر اختیار مصرف کننده قرار میگیرد. ژله ای بودن این محصول سبب بالا رفتن سرعت وقدرت جذب آن در دستگاه گوارش میشود. سازندگان این محصول مدعی این امر هستند که تا حدود بسیار بالایی قابل قبول بوده است.مصرف چربی سوزها خصوصا چربی سوزهایی که تحریک زا ودر دسته ترموژن ها قرار دارند با مصرف آنها دمای بدن افزایش می یابد وسیستم عصبی راتحریک میکند که موجب اختلالات شدید درخواب میشود.
استفاده از این مکمل درهنگام خواب شبانه ممنوع میباشد حتی 6ساعت مانده به ساعت خواب هم باید از مصرف آن اجتناب کنید. به دلیل کافئین بسیار بالا دراین دو کپسول (به اندازه 200 میلی گرم کافئین) مصرف آن در موقع خواب شب بیداری و اختلال در خواب را به همراه خواهد داشت. به همین خاطر آخرین وعده این مکمل را تا 6ساعت قبل از خواب شبانه مصرف کنید در غیر این صورت با اختلالات گاها شدید یا کابوس های شبانه و حالتهای آزار دهنده در طول ساعت خواب مواجه میشوید.

 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی