تبلیغات
ماهنامه اندام زیبا - مکمل نیتریک اکسید
تبلیغات
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
 

برای درج تبلیغات با ایمیل زیر تماس بگیرید

hosein_varse@yahoo.com

مکمل نیتریک اکسید

مکمل نیتریک اکسید


زمانی که شما به باشگاه میروید وورزش میکنید وقتی در حال تمرین هستید یا لحظاتی بعد از تمرین می ایستید احساس میکنید دمی در بدنتان افتاده است دوست داری تمام لحظات این گونه باشید. با مطالعه مطالب زیر میتوانید همیشه آن گونه که دوست دارید به نظر برسید.
یکی از مکمل های نوین نیتریک اکسید که (نیتریکس) هم معروف است مکمل انتخابی ما میباشد.نیتریکس تنها مکمل فوق العاده ای است که میتواند بدن در شرایط مطلوبی حفظ کند. این مکمل نتیجه یک سال پژوهش فرمول بندی وآزمایشات گوناگونی است که توسط محققان به ثبت رسیده است. دراین مکمل مواد لازم جهت افزایش مایعات خون وحجیم کردن سلول های عضله به کار گرفته شده است.
ورزشکارانی که روزانه دو ساعت تمرین میکنند به کمک مکمل نیتریکس میتوانند شاهد تغییرات فوق العاده ای در فیزیک بدنی خود باشند.
نحوه عملکرد نیتریکس: سد وسیله ای است که مقدار آب ورودی به یک منطقه را تعیین میکند. آب موجود در پشت سد آزادانه نمیتواند خارج شود. حالا اگر سد شکسته شود آب با شدت زیاد وارد کانال هاو رود خانه ها میشود همه کانال ها را پر میکند وزمینها را سیراب میکند. نحوه عملکرد نیتریکس بدین گونه میباشد.


نیتریکس یا سد شکن: نیتریکس وقتی وارد جریان خون میشود تمام مجاری راباز کرده وامکان ورود خون بیشتری به عضلات را فراهم میکند. تمام مواد مغذی وحجم دهنده به طور کامل در اختیار عضلات قرار میگیرند. وقتی عضلات به صورت آنا بولیک تقویت شوند موجبات کاهش چربی را فراهم میکنند. وقتی روبه آیینه بایستید شرایط فیزیکی خود را تحسین میکنید واحساس خوبی به دست خواهید آورد.
نحوه مصرف :به طور متوسط روزی 3گرم یا3000میلی گرم از این مکمل استفاده کنید.
هفته اول: اولین هفته به بار گیری تعلق دارد شاهد تغییرات چشمگیری در بدن خود خواهید بود حتی زمانی هم که به باشگاه نمیروید احساس دم یا پمپاژ خون در عضلات را دارید.
هفته دوم:در این هفته با افزایش قدرت وحجیم شدن عضلات مواجه میشوید.
هفته سوم: میبینید که رگ هایتان متورم وعضلاتتان سفت ومحکم شده اند دیگر بعد ازتمرین خواب آلود نیستید استقامتتان بالا رفته وبانشاط میشوید.اگر رژیم کم کالری دارید باترکیب این مکمل بدنی خوش عضله ووزیبا خواهید داشت .وقتی به باشگاه بروید همه از استیل شما حیرت زده میشوند.
وقتی این مکمل به بازار آمد طی مدت یک سال عنوان پر فروش ترین مکمل را از آن خود کرد. ورزشکاران با تجربه براین باورند که هیچ ماده ای با آن قابل مقایسه نیست. هدف از تولید این مکمل کنار گذاشتن استروئید ها بود که حدودا انجام شد وتا الان بهترین مکمل دنیا شناخته شده است.

 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی