تبلیغات
ماهنامه اندام زیبا - مطالب اسفند 1392
تبلیغات
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
 

برای درج تبلیغات با ایمیل زیر تماس بگیرید

hosein_varse@yahoo.com

آخرین اخبار از مسابقات پرورش‌اندام قهرمانی کشور
بشیر آنلاین:روزهای 7 لغایت 19 اسفندماه سال جاری اصفهان برای چندمین بار در یک دهة اخیر میزبان مسابقات پرورش‌اندام کشوری خواهد بود.
از آنجا که مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را دارد، پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از این رقابت‌ها صورت بگیرد.
یحیی آگاهی رئیس کمیته پرورش‌اندام استان اصفهان دربارة برخی هماهنگی‌ها جهت سهولت امور اجرایی به خبرنگار بشیر گفت: از آنجا که می‌خواهیم تردد قهرمانان و نامداران روسای هیأت‌ها، مربیان، سرپرست تیم‌ها در سالن و اماکن مجاز برگزاری مسابقات بدون مانع باشد و برای این عزیزان مشکلی پیش نیاید، لذا درخواست می‌شود این دوستان تا یک هفته قبل از مسابقات یک قطعه عکس به همراه نام، نام خانوادگی، نام استان و سمت خویش را به آدرس ایمیل: alishirvani_muscleman@yahoo.com ارسال نمایند. تا برای این عزیزان کارت شناسایی صادر گردد.
همچنین برای اینکه همراهان ورزشکاران و یا حتی برخی از ورزشکاران مایل هستند به جای خوابگاه‌های در نظر گرفته شده در هتل اقامت داشته باشند. لذا اسامی برخی هتل‌های مجاور سالن وزن‌کشی به شرح زیر اعلام می‌شود تا در صورت تمایل اقدام به رزرو نمایند. لازم به ذکر است هزینه اسکان در هتل‌ها به عهدة خود ورزشکار است هتل آزادی 2204056- هتل طوطیان 2237535 – هتل پیروزی 7-2214355 هتل سوئیت آپارتمان قصر 3378429
یحیی آگاهی همچنین گفت: چنانچه دوستان پیشنهاد یا سوالی دارند می‌توانند با شماره 09133689173 تماس بگیرند و ما را از نظرات خود مطلع کنند.ن :
ت : شنبه 3 اسفند 1392
 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی