تبلیغات
ماهنامه اندام زیبا - مطالب مرداد 1392
تبلیغات
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
 

برای درج تبلیغات با ایمیل زیر تماس بگیرید

hosein_varse@yahoo.com

پروتئین وی

وی پایه ثابت همه برنامه های مکملی است . زیرا در کسب حجم عضلانی خالص بسیار موثر است . پودرهای پروتئینی معمولاًبرای وقتی که شما زمان ندارید تا به مصرف غذا بپردازید یا که نیاز به مصرف پروتئین بیشتر دارید مناسب هستند بدون اینکه لازم باشد برای رفع نیازهای مازاد پروتئینی تان به سراغ استیک یا سینه جوجه بروید .وی یک شیوه مناسب برای تغذیه عضلات و افزایش فواید عضلانی به ویژه در زمانی است که به آن بیشترین نیاز را دارید .
توجه : میزان وعده های مصرفی پیشنهادی در این مقاله مناسب یک بدنساز سنگین وزن حرفه ای است .
میزان و زمان مصرف
۲۰ گرم بعد از برخاستن از خواب : بدن تان به مدت ۸ ساعت هیچ غذایی مصرف نکرده است ، بنابراین مصرف این محلول بلافاصله بعد از برخاستن از خواب مؤثرتر از هر زمان دیگر است . مصرف این محلول وضعیت کاتابولیک را از بین می برد و شما را مجدداً در جاده رشد می اندازد . مطمئن باشید بدن تان ار رساندن اسیدهای آمینه به آن از شما تشکر خواهد کرد .
۲۰ گرم قبل از تمرین : زمان آن رسیده که مجداداً به افزایش سطح اسید آمینه های موجود در خون تان بپردازید . مصرف پروتئین وی قبل از تمرین باعث می شود عضلات تان از یک جریان پایدار پروتئین در طی تمرین بهره مند شوند و با این کار فرآیند عضله سازی دوباره به کار بیفتد.
۴۰گرم بعد از تمرین :  زمان آن فرا رسیده که بلافاصله به کسب پروتئین سریع الهضم در کنار ۸۰ گرم کربوهیدرات ساده بپردازیم . این کار را ۳۰ دقیقه بعد از تمرن انجام دهید تا سطح انسولین را افزایش دهید و منجر به تحریک سنتز پروتئین با هدایت گلوکز و اسید آمینه در عضله شوید .
:: مرتبط با: تغذیه ,
ن :
ت : چهارشنبه 30 مرداد 1392
-  سعی کنید از خوردن کربوهیدرات های ساده قبل از خواب اجتناب کنید .

کربوهیدراتهای بی ارزش و بی کیفیت کربوهیدراتهایی هستند که یا سرشار از قند میباشند و یا تحت تصفیه شیمیایی قرار گرفته اند از این قبیل کربوهیدرات ها می توان به اکثر نانهای سرپایی شکلاتها حتی و اب میوها نیز اشاره کرد .
ن :
ت : پنجشنبه 24 مرداد 1392

روی صحبتم با تمام خانمهایی است که قصد دارند در باشگاههای بدنسازی ورزش کنند و این رشته را حرفه ای ادامه بدهند اما با توجه به سیل عظیم دخترانی که به من مراجعه میکنند و از مصرف نابجا و خود سرانه استروئید ها و چربی سوزها گله مندند و دچار عوارض شدید شده اند مجبور به گذاشتن این متن گردیدم.

:: برچسب‌ها: استروئید , هورمون ,
ن :
ت : جمعه 11 مرداد 1392
ن :
ت : شنبه 5 مرداد 1392
اثر بعضی غذاها در افزایش تمایلات جنسی
تحقیقات اخیر نشان می دهد که بعضی غذاها روی تمایلات جنسی اثر میگذارند مثلا شکلات حاوی نوعی ماده شیمیایی است که انگیزه و میل جنسی را بالا می برد


ن :
ت : شنبه 5 مرداد 1392
 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی