تبلیغات
ماهنامه اندام زیبا - مطالب آبان 1393
تبلیغات
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
 

برای درج تبلیغات با ایمیل زیر تماس بگیرید

hosein_varse@yahoo.com

bodymuscle راه های رسیدن به حجم عضلانی خشک بدون چربی
ن :
ت : پنجشنبه 29 آبان 1393

نحوه ی صحیح حرکت زیر بغل دمبل خم
ن :
ت : پنجشنبه 22 آبان 1393

بیوگرافی و عکس های دوریان یتس

دوریان یتس در ۱۹آوریل ۱۹۶۲در دهکده کوچکی به نام استافوردشایر در حومه بیرمنگام چشم به جهان گشود.نام کامل او دوریان آندروماینتیریتس است.می در یک مزرعه ویا به قول انگلیسی ها در یک ملک اجاره ای کوچک زندگی می کرد.مادرش معلم اسب سواری بود.و به اتفاق خواهر دوریان به خرید و فروش اسب و شرط بندی روی اسب ها می پرداختند.
دوریان در سن ۱۳سالگی پدرش را در اثر یک حمله قلبی از دست داد وپس از آن به همراه مادرش به بیرمنگام نقل مکان کرد . دوریان نوجوان در بیرمنگام به یک گروه کله پوستی (نژادپرستی) پیوست وبا سری تراشیده و چکمه هایی با پنجه فولادی در شهر قدم می زدن .در همین مواقع او کار در یک کشتارگاه را به خاطر عقب افتادن پرداخت صورت حساب هایش از دست داد.

دوریان یتس, دوریان آندروماینتیریتس, بدنساز, پرورش اندام, مسابقه, تمرین بدنسازی, مستر المپیا, حرفه ای, بدنسازی,
ن :
ت : سه شنبه 20 آبان 1393

۵۰نکته از تمرین بازو فیل هیث

از اولین قهرمان مستر المپیا – لری اسکات – تا قهرمان هفت دوره رقابت – آرنولد شوارتزنگر – تا قهرمان حال حاضر – فیل هیث – بازوهای حیرت انگیز، اغلب از خصوصیات متمایز کننده بهترین بدنساز دنیا از سایرین بشمار می آمده. از این جهت در بزرگداشت پنجاهمین دوره برگزاری مسترالمپیا، مردی که با لقب « پدیده » شهرت یافته، حرفهای بسیاری برای گفتن دارد. آیا دوست دارید از یکی از اسرار تمرین بازوی مسترالمپیا آگاه شوید؟ اگردومورد ازرازهای بازو را در اختیارتان بگذارد چطور است؟ فراموش کنید. در ادامه هیث سخاوتمندانه ۵٠ مورد از بهترین نکاتی را که برای تمرین بازو در ذهنش داشته در اختیار دوستدارانش قرار داده. این ۵٠ نکته تمرین بازو، کمک کرده تا هیث سه تندیس ساندو را در خانه اش داشته باشد و حالا هم که در مسیر آماده شدن برای رقابت پیش روست، همچنان این نکات را به کار می گیرید برای اینکه جایگاه خود را حفظ کرده و چهارمین عنوان قهرمانی مسترالمپیا را به چنگ آورد.
:: مرتبط با: تغذیه , تمرینات حرفه ای ,
ن :
ت : سه شنبه 20 آبان 1393

بیوگرافی جانی جکسون
ن :
ت : پنجشنبه 15 آبان 1393

برنامه تمرینی پشت بازو آرنولد شوراتزنگر

برنامه تمرینی پشت بازو آرنولد شوراتزنگر
ن :
ت : سه شنبه 6 آبان 1393

بنظرم تکنیک تکرارهای تقلبی هرچند که همواره به استفاده از فرم محکم اجرا برای تمرکز فشار بر عضلاتم باور داشتم ولی تقریبا در نقاطی از هر جلسه تمرینم از تکنیک تقلب استفاده میکردم چون از این طریق می توانستم وزنه های بیشتری را مورد استفاده قرار دهم که به من امکان می داد

 تکنیک تقلب از دیدگاه آرنولد
ن :
ت : سه شنبه 6 آبان 1393
 
موضوعات
صفحات
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی